Zalety i wady plastikowych materiałów ogrodzeniowych

Plastikowe ogrodzenia są również znane jako ogrodzenia syntetyczne. Ogrodzenia te są konstruowane przy użyciu różnych tworzyw sztucznych, w tym materiałów pochodzących z recyklingu i syntetycznych. Materiały stosowane w ogrodzeniach plastikowych mogą być łączone w celu zwiększenia wytrzymałości i stabilności na promieniowanie UV. Poniżej wymieniono korzyści i wady każdego materiału. Plastikowe ogrodzenia są popularne z wielu powodów. Niezależnie od wybranego materiału, ogrodzenia plastikowe będą trwały przez lata i są doskonałą inwestycją dla Twojej nieruchomości.

PVC

Płot plastikowy PVC to popularny rodzaj ogrodzenia syntetycznego. Wykonany jest z tworzyw sztucznych, głównie syntetycznych, i składa się z różnych tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, w tym PET, PE i HDPE. Jest to wszechstronny materiał i może być wykonany z dwóch lub więcej różnych tworzyw sztucznych, aby poprawić jego stabilność UV i wytrzymałość. Istnieją również kompozyty plastikowe, które łączą różne materiały. Te kompozyty plastikowe są dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Płot z tworzywa sztucznego PVC jest lekki i łatwy do zainstalowania. Panele są prefabrykowane, dzięki czemu właściciele domów mogą zrobić to sami bez profesjonalnej pomocy. Ponadto, ogrodzenia z PCV nie rozszerzają się ani nie kurczą, nie ma też przerw między panelami. Materiał ten jest również świetną opcją dla ogrodzeń prywatności. Ma on wiele zalet. Ogrodzenie z PCV jest niedrogie, lekkie i łatwe w montażu. Nie odpryskuje ani nie pęka pod wpływem ekstremalnych temperatur.

Najlepsze plastikowe ogrodzenie PCV dla koni może trwać przez dziesięciolecia. Gładka powierzchnia winylowa zniechęca do żucia, pochylania się i ocierania o nią. Oprócz trwałości, ogrodzenia Zhuoxin są wykonane z zachowaniem ścisłych standardów jakości. Są one eksportowane do Europy, Ameryki Północnej i Australii. Jest dostępny w różnych kolorach i wzorach, w tym biały, tan, i ziarno drewna. Jego niskie utrzymanie wymaga niewiele do utrzymania.

Vinyl

Syntetyczne, lub plastikowe, ogrodzenie jest wykonane z kompozytu dwóch lub więcej różnych tworzyw sztucznych, a mianowicie winylu i PVC. Ogrodzenia te oferują doskonałą stabilność i wytrzymałość na promieniowanie UV. Syntetyczne ogrodzenia są również wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Ten typ ogrodzenia jest często tkany lub spawany, aby zapobiec rdzewieniu. Vinyl i PVC są wykonane z polichlorku winylu. Te ogrodzenia mogą wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe. Jednak ogrodzenia winylowe nie są jedynymi typami ogrodzeń syntetycznych.

Istnieją dwa rodzaje winylu: dziewicze i z recyklingu. Virgin vinyl jest najbardziej powszechnym typem i jest produkowany przy użyciu PVC, polipropylenu i nylonu. Ten ostatni jest bardziej przyjazny dla środowiska niż dziewiczy winyl, ale jest mniej kosztowny i łatwiejszy do pracy. Oba typy są jednak niezwykle trwałe i mają szeroki zakres zastosowań. Więc, który z nich jest odpowiedni dla Twojego domu? Weź pod uwagę te czynniki przy wyborze ogrodzenia winylowego:

Kompozyt

Materiał używany do kompozytowego ogrodzenia plastikowego często składa się z drewna i plastiku. Posiada zewnętrzną warstwę, która strzeże przed szkodnikami i blaknięciem od światła słonecznego i pogody. Materiał ogrodzenia jest łatwy do czyszczenia za pomocą węża i mydła, i nie wymaga malowania lub barwienia. Ponadto, ten typ ogrodzenia jest długotrwały, dlatego jest preferowany dla właścicieli domów, którzy szukają trwałego ogrodzenia.

Co więcej, ogrodzenia kompozytowe zmniejszają ślad węglowy właściciela domu, ponieważ nie zawierają toksycznych dodatków. Materiały kompozytowe nadają się również do recyklingu, gdy ich cykl życia dobiega końca. To czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą zmniejszyć swój ślad węglowy. Te cechy materiałów kompozytowych sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla właścicieli domów, którzy chcą, aby ich domy były przyjazne dla środowiska. Produkty te są dostępne w wielu kolorach i stylach, aby dopasować się do każdej estetyki. Są one również świetną opcją, jeśli chcesz zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości.

Dla zwiększenia trwałości, plastikowe ogrodzenia mogą być wyposażone w dekoracyjne plastikowe czapki. Te czapki funkcje komorowe końce i są dostępne w różnych wzorach. Można wybrać standardową płaską czapkę, formowanie żołędzia lub formowanie kuli ziemskiej. Nakładkę płaską montuje się na górze słupka za pomocą wkrętu samowiercącego. Grubość ścianki ogrodzenia wynosi 16,1 mm. Jego wysokość można również regulować w zależności od potrzeb, aby dostosować go do różnych kształtów i rozmiarów.

Ziarno drewna

Gdy budujesz nowe ogrodzenie, rozważ użycie plastikowego ogrodzenia z ziarnem drewna zamiast tradycyjnego. Nie tylko ogrodzenie plastikowe z ziarnem drewna będzie wyglądać fantastycznie, ale także będzie trwać przez wiele lat. Oprócz wspaniałego wyglądu, ten typ ogrodzenia może wytrzymać ostre zimy Westchester County bez utraty swojego wyglądu. Możesz nawet zainstalować ten typ ogrodzenia samodzielnie, a proces jest stosunkowo prosty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Istnieje wiele różnych typów plastikowych ogrodzeń z ziarnem drewna dostępnych. CertaGrain jest jednym z takich produktów. Ten produkt jest wykonany tak, aby przypominał ziarno drewna poprzez wykorzystanie zastrzeżonego procesu teksturowania. Z autentycznym wyglądem słojów drewna, to ogrodzenie zapewni prywatność do swojej własności. Jest on dostępny w Chesterfield, Galveston, Brookline, i naturalne style Clay, i funkcje 9 multi-chromatyczne mieszanki plam. Nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoje ogrodzenie blaknięcie z powodu UV lub uszkodzenia przez wiatr.

Semi-privacy

Winylowe ogrodzenie semi-privacy to doskonała odpowiedź na połączenie bezpieczeństwa i prywatności. Ten materiał ogrodzeniowy został starannie stworzony z myślą o funkcjonalności i może zapewnić Ci spokój umysłu, który pochodzi z wiedzą, że Twoja własność jest bezpieczna i zabezpieczona. Te ogrodzenia są trwałe, odporne na blaknięcie, a wśród najmocniejszych ogrodzeń winylowych na rynku. Jeśli myślisz o postawieniu ogrodzenia winylowego wokół swojego domu lub firmy, możesz wybrać ogrodzenie Huntington semi-privacy.

Ogrodzenia z winylu i drewna cedrowego oferują półprywatność. Materiały te mogą być wykonane na zamówienie i często są bardziej przystępne niż tradycyjne ogrodzenia drewniane. Możesz również rozważyć ogrodzenie prywatności, które ma małe przerwy między jego deskami. Dla bardziej atrakcyjnego ogrodzenia, wybrać deski o różnych szerokościach i przestrzeń je 1/2 cala do 3/4 cala od siebie. Wyższe, cieńsze deski mogą być umieszczone nieco od siebie, aby stworzyć efekt szczelinowy.

Post & rail

Post & rail ogrodzenia plastikowe to praktyczna i atrakcyjna opcja dla Twojego krajobrazu zewnętrznego. Są one produkowane w USA z materiałów nadających się do recyklingu. Te ogrodzenia mogą być łatwo zainstalowane i utrzymane, i dodać klasyczny wygląd do każdego ogrodu. Są one również niezwykle przystępne cenowo. Aby dowiedzieć się więcej o post & rail ogrodzenia, czytaj dalej! Poniżej znajduje się kilka pomocnych wskazówek. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zaletach tego materiału. Oto krótkie spojrzenie na niektóre z jego zalet.

Klasyczny, rustykalny wygląd post & rail fencing uzupełni każdy krajobraz, czy to krajobraz czy podwórko. Jego charakterystyczny projekt jest doskonałym sposobem na zdefiniowanie podwórka, zawiera obszar ogrodu lub akcentuje swoje podwórko. Ogrodzenia typu post & rail są dostępne w odmianach z dwoma, trzema i czterema szynami. Można je nawet zainstalować na swoim podwórku, nie powodując żadnych szkód w krajobrazie.

Trex

Z ogrodzeniem Seclusions firmy Trex możesz cieszyć się prywatnością w pełni prywatnego i przyjaznego sąsiadom podwórka. Materiał ten nie będzie się wypaczał, wyginał ani gnił. Dodatkowo, nie będziesz musiał co roku uszczelniać go wodą. Możesz także wybrać jeden z trzech naturalnych kolorów dla swojego ogrodzenia. Ten produkt nigdy nie będzie potrzebował corocznych uszczelnień wodnych i konserwacji. I, ze względu na jego niskie koszty utrzymania, nie będziesz musiał się martwić o coroczne naprawy.

Inną wspaniałą rzeczą w Trex jest to, że jest to produkt ekologiczny. Wykonany w 97% z materiałów pochodzących z recyklingu, jest uważany za przyjazny dla środowiska. Jako dodatkowa korzyść, jest wykonany z fragmentów drewna. Nie będziesz musiał się martwić o malowanie lub powlekanie go, co jest główną wadą niektórych typów ogrodzeń. Ponadto, ogrodzenie Trex jest łatwe w montażu, dzięki czemu można zacząć cieszyć się nowym ogrodzeniem w krótkim czasie.

Jedną z największych zalet ogrodzenia Trex jest jego ekologiczność. Dzięki zazębiającym się pikom, w ogrodzeniu nie ma przerw. A ponieważ jest ono wykonane z gęstego materiału kompozytowego, nie trzeba się martwić o gnicie lub owady, które mogą je zjeść. Ponadto elementy ogrodzenia są bardzo odporne na silne wiatry. Oznacza to, że uzyskasz wiele lat bezobsługowego użytkowania swojego nowego ogrodzenia.

US Netting

Ogrodzenie plastikowe US Netting posiada wiele zalet. Plastik stabilizowany na promieniowanie UV jest wolny od rdzy, korozji i gnicia, które są problemami powszechnie związanymi z ogrodzeniami z drutu spawanego. US Netting oferuje również kilka innych odmian siatki plastikowej. Opcje te obejmują od tanich siatek, które mogą być używane do mniejszych obszarów, do bardziej znaczących, trwałych ogrodzeń, które mogą całkowicie zamknąć całą nieruchomość.

Z trzydziestoma latami doświadczenia w tworzeniu plastikowych ogrodzeń, US Netting oferuje najwyższą jakość i trwałość. Niektóre z firm, z którymi współpracowali, obejmują dwadzieścia najlepszych wykonawców obronnych w USA, Boeing i Wal-Mart Distribution. Niezależnie od Twoich potrzeb, US Netting stworzy odpowiednie ogrodzenie plastikowe dla Twoich konkretnych potrzeb. Oto kilka zalet korzystania z ogrodzenia plastikowego US Netting:

Ogrodzenie plastikowe US Netting jest wielofunkcyjne i wszechstronne. Siatka ma wiele zastosowań: może chronić ogród lub uprawy przed krytykami. Może również służyć jako ostrzeżenie dla pieszych, aby trzymać się z dala od potencjalnie niebezpiecznego obszaru. Plastikowe ogrodzenie jest również wykorzystywane do zarządzania ruchem pieszym i tłumami na imprezach plenerowych i festiwalach. W zimie może zapobiec gromadzeniu się lodu i duszeniu ziemi.

.